Logo Tokbud

Stawiamy na wysoką jakość i terminowość świadczonych usług oraz partnerską współpracę z inwestorem. Do realizacji zadań stosujemy materiały o najwyższych parametrach posiadające aprobaty techniczne. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji.

Historia

Historia

Na początku firma realizowała małe przedsięwzięcia dla inwestorów prywatnych takie jak: docieplanie domów jednorodzinnych i remonty. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy zwiększyliśmy grono naszych klientów o jednostki budżetowe państwa, spółdzielnie mieszkaniowe oraz firmy. Wśród naszych inwestorów są lubelskie uczelnie wyższe oraz szereg powiatów i gmin. Z roku na rok powiększaliśmy portfel zamówień, rozszerzaliśmy również zakres świadczonych usług. Poza dociepleniem elewacji, wykonujemy prace: dekarskie (dachy kryte papą termozgrzewalną oraz dachy wieźbowe), adaptacyjne, instalacje CO, wodno-kanalizacyjne, elektryczne, termoizolacja stropodachów metodą blow in. Aktualnie realizujemy budowę II etapu Osiedla Olimpijczyków przy ul. Kamili Skolimowskiej w Świdniku gdzie powstanie 31 segmentów w zabudowie szeregowej.

Nasze dotychczasowe zrealizowane inwestycje w Świdniku:

  • Osiedle Olimpijczyków etap I - 24 segmenty w zabudowie szeregowej oraz 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej
  • al. NSZZ Solidarność - 6 segmentów w zabudowie szeregowej
  • Osiedle Bażantarnia - 19 segmentów w zabudowie szeregowej.

Historia

Priorytety

Zdobywane latami doświadczenie zaowocowało rozpoczęciem realizacji inwestycji Domów Olimpijczyków. Do Państwa dyspozycji stawiamy ambitny, profesjonalny zespół ludzi, który z pewnością zrealizuje podjęte działanie i przekaże do użytku domy wykonane w najwyższej jakości, z zachowaniem aktualnych trendów architektonicznych. Korzystamy z nowoczesnych technologii wspieranych najwyższej jakości sprzętem budowlanym. Ponadto nasze zdolności produkcyjne w każdej chwili wzmacnia szereg sprawdzonych Podwykonawców. Każdy Klient jest traktowany z najwyższą powagą i dbałością o jego satysfakcję z dokonanego wyboru.

masz pytania? nasi doradcy czekają.

zadzwoń

81 468 88 80, 790-540-000