Najważniejsze atuty

świetna, perspektywiczna lokalizacja

Domy Olimpijczyków położone są w południowo-wschodniej części miasta Świdnik. Lokalizacja osiedla zapewnia pełen komfort mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy miasta z bliskością ważnych dla codziennego życia obiektów infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje park miejski, co zapewni stały kontakt z naturą.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

spokój i komfort domu jednorodzinnego

Fantastycznie zaplanowany, przestronny układ pomieszczeń, taras z widokiem na ogród oraz pełne wyciszenie budynku dzięki zastosowaniu podwójnych ścian między sąsiednimi segmentami gwarantują poczucie wygody oraz intymnej atmosfery.

wygodny rozkład pomieszczeń i nowoczesna bryła

Nowoczesna bryła i ciekawe wykończenie zewnętrzne budynków z wkomponowanymi elementami drewnianymi, atrakcyjnie wpasowuje się w otoczenie osiedla. Funkcjonalne ułożenie pomieszczeń zdecydowanie wzbogaca komfort życia.

własny ogród

Możliwość posiadania i zaaranżowania własnego ogrodu z grządkami kwiatów, ziół i owoców jest oczywistym plusem mieszkania w domu jednorodzinnym. W części ogrodowej w celu zapewnienia niezbędnej swobody i prywatności, postawiono ogrodzenie drewniane w formie pergoli całkowicie zakrytych.

wszystkie instalacje i media

Oferujemy kompletnie wybudowany obiekt wraz ze wszystkimi instalacjami, zagospodarowaniem działki wokół i ogrodzeniem. Pozostaje jedynie wykończenie wnętrz i zaplanowanie zielni wokół.

niskie koszty ogrzewania

Zastosowanie energooszczędnego systemu ogrzewania, docieplenie budynku 14 cm styropianu na ścianach zewnętrznych i 20 cm wełny na dachu oraz mniejsze straty ciepła dzięki wspólnym ścianom bocznym.

Plan osiedla

Wybierz i kliknij na wybrany dom, aby poznać szczegóły

legenda:

Dom dostępny

Dom zarezerwowany

Dom sprzedany

mapa osiedla

Lista domów

Poznaj szczegółowe dane wszystkich segmentów

Nr segmentu Powierzchnia użytkowa Powierzchnia działki Garaż Status
1 140,22m2 427m2 checked Sprzedany
2 140,22m2 237m2 checked Dostępny
3 140,22m2 237m2 checked Dostępny
4 140,22m2 237m2 checked Dostępny
5 140,22m2 237m2 checked Dostępny
6 140,22m2 519m2 checked Dostępny
pobierz pełną ofertę

Zawiera również dane konstrukcyjno budowlane

Rzuty i plany funkcjonalne domów

masz pytania? nasi doradcy czekają.

zadzwoń

81 468 88 80, 790-540-000